Вибір професії – це певний етап у становленні “Я – професійного”. Саме вибір професії визначається попереднім розвитком і є результатом цього розвитку, з одного боку, та є основою для подальшої професійної самореалізації.

Це передбачає вдосконалення професійної майстерності,  та професійне зростання – з іншого. Особистість, яка постала перед вибором, враховує сукупність об’єктивних умов, а також виходить із власних ціннісних орієнтацій. Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина. Цей вибір має значення як для самої людини, так і для суспільства. Профорієнтаційна робота з учнями – це підготовка їх до свідомого вибору професії. Для забезпечення отримання вищої освіти з метою досягнення успіху в майбутньому та оволодіння бажаною професією є правильний вибір навчального закладу.

З метою допомогти учням зробити правильний вибір 18 жовтня викладачі кафедри МСТТ – доц. Болтянський О.В. та ст. викл. Мілаєва І.І. разом зі студентами Клейменов М. та Басараб І. (випускники Благовіщенської ЗОШ 2018 року) відвідали Кам’янсько-Дніпровський район.

Представники ТДАТУ виступили у 6 школах району (6 випускних класів): Нововодянська ЗОШ I-III, Дніпровська ЗОШ №1, Дніпровська ЗОШ №2, Великознамянська ЗОШ №1, Великознамянська ЗОШ №3, Заповітненська ЗОШ.

Під час зустрічі майбутні абітурієнти дізнались про університет, про   факультети та спеціальності, про гуртожитки, та можливості працевлаштування, практику за кордоном та систему навчання і оцінювання в ТДАТУ.

Майбутніх студентів зацікавила інформація про навчальну, культурно-масову роботу, спортивне життя студентської молоді та стажування за кордоном.

Бажаємо абітурієнтам зробити правильний вибір майбутньої професії, і головне, щоб це було за покликом серця!

Кафедра МСТТ