DSC_245717 жовтня 2018 року на факультеті АТЕ було проведено кураторську на цікаву та актуальну тему. Андрущенко  Микола  Васильович  розповів  студентам про перспективи  і переваги  розвитку бджільництва, а пасічники-практики – найголовніше про бджіл та про продукцію бджільництва. До уваги студентів також представили багато цікавих фактів про особливості бджіл та про розвиток бджільництва, як такого.

Випускник факультету АТЕ Генсицький Максим – один з провідних зареєстрованих виробників продукції бджільництва. На демонстраційній лекції, він розповів про рентабельність справи на власному досвіді. Студенти 2-4 курсів спеціальностей «Агрономія», «Екологія», «Цивільна безпека» та «Харчові технології»  ставили багато питань стосовно медоносів. Молодь подякувала за цінну і важливу інформацію, що обов’язково знадобиться їм у професійному розвитку.

Всіх охочих здобути знання з бджільництва, запрошуємо на курси «Пасічник». За інформацією можна звернувшись до деканату факультету АТЕ, з 8:00  до 16:30 години.

Злоедова Анастасія, 31АГ