Інженер кафедри геоекології та землеустрою Алла Ангеловська працює у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2017 року.

З самого початку роботи в Університеті, Алла Олександрівна проявила себе як чуйна, доброзичлива молода людину. Вона однаково, з повагою і увагою ставиться до колег і студентів. Віддає їм все своє тепло і турботу, яка є важливою в роботі викладача-наставника у спілкуванні з молоддю, нашими студентами. Останній рік вона є куратором одразу двох академічних груп 31 ГЗ та 31 ЕК та викладає на кафедрі.

Коли Алла прийшла працювати до нашого університету інженером, вона й гадки не мала, що стане працювати зі студентами. З початку, зізнається, дуже хвилювалася, однак вже з перших хвилин зрозуміла – ця робота їй до вподоби. Тому, зовсім не дивно, що у 2020 році вона куратор двох груп та є головою сектору профорієнтаційної роботи факультету агротехнологій і екології. Головним критерієм педагогічної та профорієнтаційної роботи є пошук індивідуального підходу до кожного здобувача та абітурієнта на високому організаційному рівні з пошуком індивідуального психологічного та емоційного зв’язку. А головним критерієм комунікативного зв’язку є простий, позитивний та мотиваційний настрій.

«Робота зі студентами – для мене це все. Я до них настільки звикла, що вони стали рідними. Завжди намагаюсь зрозуміти кожного та допомогти. Мої студенти також відповідають взаємністю. Вони відчувають мій настрій з перших секунд, як тільки я відчинила двері і увійшла до аудиторії», – ділиться враженнями Алла.

Нещодавно студент її підшефної групи Григорій Шалар занедужав і потрапив до стаціонару міськлікарні. Алла одразу організувала допомогу хлопцю та відвідувала його у лікарні майже щодня. Так склалося, що через скрутне становище та відсутність рідних людей, Григорію немає кому прийти на допомогу. На підтримку прийшли небайдужі одногрупники, співробітники факультету, профспілковий комітет університету.

Дуже цінує Аллу, як спеціаліста та людину, в.о. зав. кафедри геоекології та землеустрою Сергій Мовчан.

«Для мене, як для старшого колеги і керівника підрозділу, приємно, що у Алли Олександрівни, доброта, повага та витримка є нормою життя. Напевно, це у неї від батьків, рідних та близьких. В родині Ангеловських, що мешкають в с. Інзовка, Приморського району, це норма спілкування» – зазначив Сергій Іванович.

Алла дуже любить проводити виїзні практичні заняття зі своїми студентами. Вона впевнена, що у такий спосіб дізнаються про щось нове не тільки майбутні, але і молоді фахівці, до яких вона себе відносить. Бачить позитивні моменти Алла Олександрівна і у вимушеному, через карантин, дистанційному освітньому процесі. На її думку, саме у такий спосіб можна засвоїти нові сучасні технології викладання. У подальшому вона планує вступати до аспірантури, продовжувати викладацьку діяльність та реалізувати себе саме у науково-педагогічній сфері.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»