31 травня на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» відбулась атестація здобувачів вищої освіти зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», що перебувають на дуальній формі навчання. Були запрошені представники банківського сектору: Старик Л.В. (ПАТ «Альфа Банк»), Тюніна І. (АТ «Ощадбанк»), Артеменко О. (АТ OTP Bank) та Комар А. (АТ «Креді Агріколь Банк»).

Таврійський державний університет представляли проректор з навчально-педагогічної роботи к.т.н., доц. О.П. Ломейко, декан факультету економіки та бізнесу к.е.н., доц. С. В. Карман, завідувач виробничої практики Ю. О. Якунічев та викладачі кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування».

Атестація відбулася у конструктивному форматі обміну досвідом між здобувачами вищої освіти бакалаврського та магістерського рівня. Обговорювалися актуальні проблеми та сучасні виклики, що стоять перед фінансовим та господарським сектором економіки України.

Учасники заходу акцентували увагу на формах подальшого співробітництва із навчальним закладом. Під час діалогу “роботодавець-студент-університет” окреслено подальші напрями вдосконалення дуальної форми навчання. Присутні гості висловили подяку адміністрації Таврійського державного агротехнологічного університету та колективу кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» за надану можливість конструктивного обговорення та якісну теоретико-практичну підготовку здобувачів вищої освіти.

За матеріалами: кафедра «Фінанси, банківська справа та страхування»