Вже зовсім скоро перше вересня та початок навчального року. Щоб швидше налаштуватися на навчання, пропонуємо знайти час, зареєструватися та пройти корисні, цікаві та безоплатні курси для студентів.

Ми зробили для вас невеличку підбірку найбільш відомих платформ для навчання.

Освітня онлайн-платформа «Зрозуміло!» Майданчик створений Фондом Східна Європа на вимогу часу для освітян, студентів, школярів, представників громадського сектору та загалом усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.

ITVDN – освітній онлайн-ресурс для ІТ-спеціалістів, на якому зібрано понад 230 навчальних курсів різного ступеня складності за 20 напрямами ІТ-освіти.

Вебінари від CDP eSputnik на теми email-, digital-, CRM-маркетингу, розвитку застосунків, використання гейміфікації тощо.

Coursera налічує понад 7 000 курсів із 400 спеціалізацій.

Udemy – найбільша платформа з онлайн-курсів, яка містить понад 186 000 навчальних модулів.

Не пропустіть нагоду поглибити свої знання!