Напередодні нового навчального року Міністерство освіти і науки України оприлюднили накази  про призначення іменних, академічних стипендій здобувачам вищої і фахової передвищої освіти.

Серед стипендіатів відзначені кращі студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Академічна стипендія Президента України на 1 семестр 2023/2024 навчального року призначена студентам ТДАТУ:

• Албі Вадиму Євгеновичу
  • Кузьміну Кирилу Сергійовичу
  • Пенчуку Євгену Євгеновичу
  • Семенову Микиті Олеговичу

Іменна академічна стипендія Верховної Ради України на 2023/2024 навчальний рік призначена:

• Валієвій Карині Мадатівні
  • Кривонос Івану Олексійовичу
  • Гойденко Валерії Віталіївні – ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ»

Академічна стипендія Кабінета Міністрів України на 2023/2024 навчальний рік призначена:

• Борисенко Едуарду Ярославовичу

Колектив ТДАТУ щиро вітає іменних стипендіатів з визнанням та заохоченням держави.

Бажаємо цікавого навчання, нових професійних здобутків та реалізації усіх проєктів!