Шановні вступники! Бажаєте пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу? Таврійський ДАТУ пропонує вам цю круту можливість. Що для цього потрібно?

Військову підготовку можуть пройти студенти, які мають або ж здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (ІІ-ІV курс) денної і заочної (дистанційної) формами навчання та добровільно виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного університету «Запорізька політехника», не старше 43 років.

Перелік документів, які необхідно надати для конкурсного відбору:

?Заява
?Копії посвідчення про приписку до призовної комісії або військового квитка (крім осіб жіночої статі).
? Копія 1, 2, 11 сторінок паспорта громадянина України.
?Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду).

Крім того, особисто кожним подається довідка військово-лікарської комісії районного ТЦК. Довідка про проходження військово- лікарської комісії отримується кандидатом з числа:

• осіб чоловічої статі — в районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (військовий комісаріат), де студент перебуває на військовому обліку;
  • осіб жіночої статі — в районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (військовий комісаріат), де кандидатка проживає.

Конкурсний відбір складається:

1. Рівень успішності навчання в 3BO (подає деканат).
2. Залік з оцінки рівня фізичної підготовки:
• нормативи для чоловічої статі: біг 100 м. i 1000 м., підтягування;
• нормативи для жіночої статі: біг 100 м i 1000 м; комплексна силова вправа.
3. Залік з оцінки рівня засвоєння програми допризовної підготовки для чоловіків (шкільний курс «Захист України») або медично-санітарної підготовки для осіб жіночої статі (шкільний курс «Основи медичних знань») та професійного психологічного відбору, який проводиться у формі письмового тестування i складається з питань допризовної (медично-санітарної) підготовки та питань з психологічного відбору.

Під час проходження відбору, кандидат повинен мати при собі військовий квиток або посвідчення особи.

Період навчання на кафедрі 2 роки і на цей період призовнику надається відстрочка від служби у Збройних Силах. Навчання тільки на контрактній основі.

Зацікавилися? Виникли додаткові питання? Звертайтеся за більш детальною інформацією до деканату свого факультету.

Обирайте якісну та сучасну освіту – обирайте ТДАТУ!