Cтудентська рада факультету економіки та бізнесу, вирішила провести Челендж, присвячений дню Миру, по збору паперових журавликів.

Паперовий журавлик є символом удачі, довголіття, щастя, надії та здійснення бажань.

Існує легенда, що якщо скласти тисячу журавликів і загадати бажання, воно обов’язково виповниться.

Кожен охочий може приєднатися до нього та побажати миру. Чим більше нас, тим сильніше наше бажання.

Умовами Челенджу є:

– збір оригамі, в будь-якій кількості;
– фото своєї роботи;
– зробити історію зі своїм журавликом та побажати миру;
– відзначити нас в історії.

Челендж триватиме по 26 вересня, коли відзначається не менш важлива світова подія – Міжнародний День боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

Давайте разом побажаємо Миру нашій любій та незламній країні!

Така проста дія покаже нашу згуртованість та бажання боротися.

Україна – це ми, і тільки від нас залежить її подальше буття!

Довідково: 21 вересня, в день засідання Генеральної Асамблеї ООН, проходить День миру. Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.

Мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

Міжнародний день миру був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість воєн. Раніше свято відзначалося в третій вівторок вересня, оскільки в цей день проводилася щорічна сесія Генеральної Асамблеї ООН. З 2002 року свято відзначається в одну і ту ж дату – 21 вересня. Питання, які підняті цим святом є дуже актуальними на фони агресивної війни Росії проти України. День миру – особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

Cтудентська рада ФЕБ