320 квітня на центральній площі Мелітополя в безкомпромісному та видовищному протистоянні зійшлися найсильніші люди нашої країни – за медалі IV чемпіонату України по богатирському багатоборству та богатирської тяги, головних змагань 2019 року в цих видах спорту, боролись 55 атлетів з 13 областей України у 5 вагових категоріях.

У ваговій категорії до 105 кг серед 14 атлетів з 10 областей України в статусі діючого дворазового чемпіона України виступав завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ, майстер спорту України по пауерліфтингу  ГАЗАЄВ ВАЛЕРІЙ НОДАРОВИЧ. Як і минулого року йому вдалося оформити переможний дубль і третій рік поспіль стати чемпіоном України з богатирського багатоборства та вдруге посісти найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату України з богатирської тяги, оновивши власний рекорд України до 338 кг.

Переможна статистика виступу ГАЗАЄВА В.Н. у 5 вправах чемпіонату з богатирського багатоборства:

1) Богатирська тяга – І місце,

2) Утримання гирі вагою в 20 кг – ІІ місце,

3) Естафета з обтяженнями – ІІІ місце,

4) Підйом гігантської гантелі вагою 90 кг – І місце,

5) Тракпул (перетягування вантажівки вагою 8 тон – ІІІ місце.

Щиро вітаємо ВАЛЕРІЯ НОДАРОВИЧА з цією заслуженою перемогою та титулом “Найсильніша людина України” в категорії до 105 кг. Бажаємо продовжувати стару добру традицію радувати своїх численних шанувальників силових видів спорту та прославляти свій рідний університет та м. Мелітополь в усьому світі! Ми пишаємось Вами та радіємо кожному Вашому успіху!

Продовжують також радувати свого тренера і наставника вихованці ГАЗАЄВА В.Н., серед яких – магістр ТДАТУ 2019 року випуску (механіко-технологічний факультет) СКРИПЧЕНКО ОЛЕКСАНДР, який у категорії до 90 кг тертій рік поспіль став чемпіоном України, встановивши 2 рекорди країни (вправа “Аксель на кількість підйомів” – вага акселя 120 кг, 5 разів за 1 хвилину), вправа “Перевертання покришки від трактору”, вага покришки – 360 кг, 5 обертів за 19,16 секунд).

Найвищі місця також посіли і вихованки ГАЗАЄВА В.Н. І місце у ваговій категорії до 63 кг підкорилося ТЕТЯНІ ДАВИДЕНКО з Кривого Рогу, та бронзовою призеркою стала ОЛЬГА СУКАЧ з Мелітополя (вагова категорія до 82 кг). Треба також відзначити дебютний виступ студентки факультету економіки та бізнесу КИСЕЛЬОВОЇ КАТЕРИНИ (31 ПТ), яка на рівні  з більш титулованими суперницями показала дуже високий результат та отримала почесну медаль та грамоту за участь у чемпіонаті України з богатирського багатоборства та богатирської тяги.

Менш ніж за 2 тижні у Мелітополі відбудеться перший міжнародний старт 2019 року – парний чемпіонат Європи у ваговій категорії до 105 кг, в якому приймуть участь збірні команди України Англії, Литви, Чехії, Польщі та Молдови. У складі двох команд від нашої країни приймуть участь ГАЗАЄВ  В.Н. (Україна-1) та ОЛЕКСАНДР СКРИПЧЕНКО (Україна-2). Чекаємо на чергові досягнення наших хлопців та бажаємо їм богатирського здоров’я, стальної витримки, залізної волі до перемоги, нових спортивних рекордів і блискучих перемог!

СК “ТДАТУ-Університет”