Доброю традицією для мелітопольців стало проведення у квітні Том Сойер FEST. Представники Таврійського ДАТУ з року в рік вступали у ряди міських активістів, аби прибрати територію парку. Студенти, викладачі та адміністрація університету із задоволенням наводили порядок, прибирали сміття та облагороджували територію.

Минулого року через карантинні обмеження довелося провести фестиваль в режимі онлайн, але це нікого не збило з пантелику. Активісти так само долучалися до марафону, деякі проявляли креативність: прибирали у музичному супроводі, підтанцьовуючи, знімали відео у жартівливій формі.

Цього року Том Сойер FEST проходитиме в такому ж форматі. Він стартує 17 квітня о 10:00. Запрошуємо всіх взяти активну участь та стати частинкою масштабного фестивалю! Для цього необхідно:

• спорядитись гарним настроєм;
• зробити фото або відео прибирання вдома або на свіжому повітрі;
• завантажити у соціальні мережі із хештегом #ТомСойерFEST_2021, відмітити сторінки студентської ради університету та свого факультету.

Не зволікай та стань частинкою масштабного фестивалю «Том Сойер FEST- 2021».

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ