У Мелітополі, напередодні 8 Березня, вибирають «Жінок року». Нагороди представницям прекрасної статі сьогодні вручали на головній сцені Мелітополя – у великому залі ПК Шевченка.

До свята учасниці підготувалися ґрунтовно: для фотосесії і для виходу на головну сцену міста вони вибрали найкращі вбрання, зробили приголомшливі зачіски та ефектний макіяж. Серед переможців конкурсу «Жінка року» і декан факультету агротехнологій та екології ТДАТУ Ірина Іванова. Вона була визнана переможницею у номінації «Викладач».

Доцент Ірина Іванова, яка є деканом факультету з 2014 року, працює в університеті більше 15 років. Вона є фахівцем вищої кваліфікації, входить до Ради деканів за 20-ю галуззю знань в межах аграрних закладів України НМЦ ФПО. З 2019 року є експертом з акредитації за галуззю знань 20 «Аграрні науки та продовольство» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. 2020 року колективом ТДАТУ кандидатуру Ірини Іванової подано на щорічний конкурс «Жінка року», який проводиться у м. Мелітополь з 2017 року, відповідно до розпорядження міського голови, на честь святкування Міжнародного жіночого дня.

– Особисто для мене жінка року – це жінка-лідер, яка вміє спілкуватися, креативно мислити, вміє знаходити взаємозв’язок з молоддю. Для мене це дуже важливо, як для викладача. Для мене це визнання моїм колективом. Жінка року без підтримки і без команди не отримає ніяких нагород, – наголосила Ірина Іванова.

Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного щиро вітає Ірину Іванову з перемогою та бажає натхнення, успіхів у роботі, вдячних студентів та колег.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”