У День Гідності та Свободи, оприлюднений наказ МОН України «Про призначення державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні на 2023 рік».

Стипендією імені Юрія Поправки відзначена Тетяна Шарова, доктор філологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук, керівник центру незалежного оцінювання ТДАТУ.

Міністерство освіти і науки щороку проводить конкурс на здобуття державних іменних стипендій для увічнення подій революції гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні. Вони призначаються молодим науковцям за активну громадянську позицію та вагомі наукові результати.

Цьогоріч на конкурс подали документи 71 претендент, які працюють або навчаються у закладах вищої освіти та наукових установах.

Переможцями конкурсу стали 25 молодих учених, які мають вагомий внесок у розвиток науки як важливої складової захисту національних інтересів України, посилення її міжнародного авторитету, розвиток демократичних та гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти.

Приємно, що серед стипендіатів відзначена молодий вчений ТДАТУ. Тетяна Михайлівна Шарова завжди у пошуку цікавих форм роботи. Нею створена Громадська організація «Інноваційні обрії України» яка навіть умовах воєнного стану провела на всеукраїнському рівні конкурс-есе зі знання творчості Кобзаря, онлайн-школу з популяризації української мови, науково-практичну конференцію, поетичний марафон з україністики.

Навіть у ці важкі часи, впродовж року Тетяна Михайлівна написати 5 статей у Scopus та 18 фахових статей. Попереду багато ідей для реалізації на освітянському та науковому фронтах.

Щиро вітаємо Тетяну Михайлівну зі здобуттям державної іменної стипендії імені Юрія Поправки. Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Ви робите дуже важливу справу на благо розвитку нашої держави, задля процвітання Таврійського ДАТУ.

Нових Вам відкриттів та неперевершених наукових звершень.