Оголошено початок конкурсного відбору у 2022 році кращих монографій молодих учених в рамках Меморандуму про партнерство та співробітництво між Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Видавничим домом «Гельветика»!

? Запрошуємо до участі авторів – молодих вчених самоврядних молодіжних організацій, закладів вищої освіти та наукових установ усіх форм власності, які фахово займаються науковою діяльністю віком до 35 років (включно) та до 40 років (включно) – для докторів наук.

? Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до проведення цьогорічного конкурсу у якості експертів (за напрямами та науковими тематиками рукописів).

? Запрошуємо до співпраці та комунікацій всіх зацікавлених науковців, маєте ідеї чи пропозиції для майбутнього розвитку конкурсу – напишіть нам, поділіться задумами, ми хочемо почути думку кожного.

⏳Подання рукописів триватиме з 1 по 31 грудня 2022 року через електронну платформу!

Деталі на сайті конкурсу «МОНОГРАФІЯ НА ГРАНТ – 2022»: