19 жовтня 2022 року стало черговою скорботною датою для Мелітопольського району та нашого університету. На передовій, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, героїчно загинув захисник України, мешканець села Костянтинівка Артем Тіпенко, випускник енергетичного факультету. Свій останній бій 33-річний воїн зустрів у Донецькій області. Він мужньо та самовіддано чинив опір ворогам, до останнього стримуючи їх збройну агресію та ненависть до нашого народу.

Трагічну новину та щирі співчуття герою повідомили на сторінці Семенівської громади та нагадали якою дорогою ціною мелітопольці наближають нашу перемогу.

Артем народився 18 грудня 1988 року. У 2016 році закінчив Таврійський державний агротехнологічний університет, здобувши академічний ступінь магістра. У нього залишилися батько та брат.

Йому назавжди залишиться 33, і всі знайомі його пригадуватимуть як чесного, доброго та мужнього сина України, який не зрадив військовій присязі та не побоявся поглянути лютому ворогу в очі.

Артем був майстром спорту України з гирьового спорту, членом збірної команди ТДАТУ з гирьового спорту, призером чемпіонату світу серед юнаків, багаторазовим чемпіоном України серед студентів, багаторазовим чемпіоном та призером Всеукраїнських турнірів та чемпіонатів Запорізької області.

Від імені всього колективу ТДАТУ висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати.

Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими!