Під час останнього засідання сесії Запорізької обласної ради, голова облдержадміністрації Олександр Старух вручив відзнаки видатним мешканцям краю.

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Віктору Нарановичу – директорові Оріхівського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Віктор Анатолійович працює в Оріхівському коледжі з 1991 року. Завдяки талановитому керівнику, цей навчальний заклад вважається одним з кращих у нашому регіоні. Керівництво Таврійського державного агротехнологічного університету вітає Віктора Нарановича із заслуженою нагородою.

Ректорат, профком ТДАТУ