Дійство: 25 червня цього року в межах програми навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів Таврійського державного агротехнологічного університету (ТДАТУ) факультету Економіки та бізнесу (ФЕБ) спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (ПТБД) групи 11 ПТ було організовано екскурсію на 2 підприємства нашого міста – ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів» та завод «ЭКОПРОМЛИТ».

Майбутнім фахівцям провели цікаву та корисну екскурсію виробничими цехами підприємств, показали технологічні процеси виробництва турбокомпресорів.

До відому: «МЗТК – ТУРБОКОМ» – перспективне підприємство з 15-річним досвідом роботи, що спеціалізується на виробництві турбокомпресорів, які використовуються для установки на транспортні засоби, сільськогосподарську, спецтехніку з двигунами з турбінами.

Завод «ЭКОПРОМЛИТ» – єдине в нашому регіоні підприємство, що використовує в ливарному виробництві екологічно чисті технології. Відкриття заводу дозволило групі компаній «ТУРБОКОМ» замкнути цикл виробництва – від сирого металу до готових турбокомпресорів.

Подяка: Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності висловлює щиру подяку керівництву заводів «ТУРБОКОМ» та «ЭКОПРОМЛИТ» за надані можливості у покращенні практичної підготовці студентів ТДАТУ.

Грицаєнко Г.І. – к.е.н., доц., контент-менеджер каф. ПТБД