Останній тиждень літа студенти Таврійського ДАТУ відпочивали на базі «Салют» у Кирилівці. Морське повітря та активне дозвілля зарядили молодь натхненням на плідну працю протягом учбового року.

Другу половину кемпу студенти провели не менш цікаво. У четвертий день наші спортсмени змагалися за звання «найвлучніший» в улюбленій грі багатьох – дартс. Для любителів американських спортивних мотивів відбувся турнір з баскетболу. Не лише спортивними розвагами був наповнений четвертий день, а й великим квестом на всій території бази. Після насиченого дня на студентів чекав.

П’ятий день розпочався з універсальної спортивної гри – піонербол. Відчувши, що табір вже зовсім скоро завершується, студенти провели майже весь день на пляжі. Ввечері наші співочі студенти не стримували свого таланту в караоке.

Шостий день також був наповнений різними активностями: стрибки у довжину, естафети, ігри на пляжі. Вишнею на торті стала остання вечірка в честь закриття табору. За традицією в останній вечір студенти влаштовали «Нептун паті» з величезним вогнищем, гучною музикою, масою смаколиків та невгамовними танцями.

За цей час деякі відкрили в собі справжніх чемпіонів у спортивних активах. Інші знайшли в собі творчий потенціал за рахунок імпровізаційних шоу, конкурсу караоке, танцювальних батлів та інших креативних завдань.

Не засмучуйся, якщо в тебе не вийшло провести цей тиждень разом із нами. Протягом навчального року планується купа крутих заходів різного характеру. Тож не втрачай нас з виду, а ще краще стань частинкою студентського активу.

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ