25 серпня студенти Таврійського ДАТУ вирушили до бази відпочинку університету «Салют», аби феєрично провести останній тиждень літа.

Вже першого дня кемперам не довелося сумувати. Окрім різноманітних активностей на пляжі та купання у морі, була організована «Гавайська вечірка». Барвисті костюми, цікаві конкурси, запальна музика не залишили байдужим жодного.

У другий день відбувся турнір з волейболу. Гра була неймовірною, свідками того є вболівальники, які не стримували емоцій та вигуків підтримки. Лазурне море та золотий пляж забезпечили усі умови для релаксу. Ввечорі студенти запалювали на дискотеці під хіти різних поколінь.

Зі спортивного активу почався і третій день Здоров’яка. Пройшов турнір з футболу. Нестримні баталії розгоралися під час проведення шоу «Хто крутіше». Веселі завдання ще раз показали наскільки  хлопці і дівчата різні, унікальні та талановиті.

Студенти кожного дня діляться у соціальних мережах яскравими фотознімками та відео. Вони надзвичайно задоволені та чекають, що ж буде у наступні дні. А далі буде ще крутіше.

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ