З 17 червня 2021 року встановлено «зелений» рівень епідемічної безпеки на всій території України. Єдиними обмеженнями для цього рівня безпеки є обов’язкове використання здобувачами освіти, викладачами, іншими працівниками та відвідувачами засобів індивідуального захисту (респіраторів або захисних масок).

Таким чином, з 1 вересня 2021 року навчальні заняття нового 2021/2022 н.р. для здобувачів усіх освітніх ступенів за всіма курсами відбудуться у навчальних корпусах Університету. До оголошення рішення комісії з техногенно-екологічної безпеки «жовтого» чи «помаранчевого» рівня епідемічної безпеки у Мелітополі, правових підстав для проведення навчальних занять у онлайн-режимі немає.

Для початку нового навчального року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного створені всі умови. Аудиторії та лабораторії повністю готові до проведення занять.

За інформацією навчального відділу, навчальний рік 2021/2022 для здобувачів Таврійського ДАТУ розпочнеться з 1 вересня.

Редакційно-видавничий відділ