17 листопада до кафедри обліку і оподаткування завітали в гості студенти коледжів ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» та ДВНЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж». Під час зустрічі було проведено вікторину, а викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук к.психол.н. Єременко Л.В. зі студентамибуло проведено психологічний тренінг «Соціально-психологічні ресурси особистості».

На початку зустрічі команди привітались одна з одною, розповіли про свої коледжі і на яких спеціальностях вони навчаються. Домашнім завданням для студентів було придумати назву своїй команді. Студенти ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» представились, як команда під назвою «Актив», а представники ДВНЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж» – «Фаворит».

Учасники вікторини в ігровій формі змагались між собою, розгадували загадки, складали пазли і кросворди на економічну, бухгалтерську і фінансову тематику.

Викладачкафедри обліку і оподаткування Кучеркова С.О., звернула увагу студентів на те, що в сучасному світі людина ще зі шкільного віку повинна засвоїти культуру платити податки і бути фінансово грамотним (обізнаним) і порекомендувала прочитати Бестселер № 1 у світі «Богатый папа, бедный папа»Роберта Кийосаки.

Викладач Загорєєва О.Ю. презентувала потенційним вступникам спеціальності, які є в нашому університеті, умови вступу до вищу, науковий потенціал університету,життя студентів поза навчального процесу.

За підсумками вікторини, переможці були нагороджені солодким призом.