21 листопада 2017 року студенти факультету АТЕ та Е та Б під керівництвом викладача кафедри суспільно-гуманітарних наук Шлєіної Л. І. взяли участь у зустрічі зі студентською молоддю, яку організували співробітники  Мелітопольського міського краєзнавчого музею, присвяченій   Дню Гідності та Свободи «Не здолати тебе, бо не можна здолати любов!»

Свято відзначається щороку відповідно до Указу Президента від 13 листопада 2014 року.

На заході були присутні поважні гості: депутат міської ради Ігор Судаков, головний спеціаліст управління молоді та спорту Несват Тетяна Володимирівна.

Чудовим подарунком для всіх присутніх стало виконання пісні «Заспіваймо пісню за Україну» від Антона Макрухи – фіналіста конкурсу «Таланти мого району» та лауреата фестивалю молодих талантів «Зорепад».