DSC_94801 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІД. Ця дата щорічно закликає всю світову громадськість не просто пам’ятати про цю поки що невиліковну хворобу, а й бути терпимими та небайдужими до тих, хто вже є ВІЛ-інфікованим.

Кожного року в Україні проводяться соціальні заходи присвячені Міжнародному дню боротьби зі СНІД, в яких беруть участь багато організацій та установ. Таврійський державний агротехнологічний університет також постійно організовує подібні акції.

Третього грудня колектив студентського профбюро провів традиційну, соціальну акцію-заклик до міжнародного дня боротьби зі СНІД, в ході якої студенти ТДАТУ роздавали безкоштовні контрацептиви та закликали молодь берегти своє здоров’я. Наші студенти соціально-обізнані громадяни, які дбають про своє здоров’я, тому завжди радо беруть участь у подібних заходах.

Невід’ємний символ Дня боротьби зі СНІД – червона стрічка. Це символічне гасло, що закликає боротися із причинами вірусу ВІЛ. Наприкінці акції  її учасники розтягли велику червону стрічку на заклик боротьби зі СНІД.

Єлизавета Бончужна, голова студентського профбюро