«Краса врятує світ!» Складно знайти у наш час того, хто не чув би цієї фрази! Цю цитату геніального Федора Достоєвського кожен пояснює по-своєму.

Одні впевнені, що мова йде про жіночу вроду, інші – що мається на увазі краса мистецтва, ще одні – що йдеться про красу віри у Спасителя. Є такі, які вважають, що зміст цієї цитати доречно розглядати тільки у контексті сюжету твору геніального письменника.

Як трактувати цю фразу – вирішувати вам!

Проте, факультет економіки та бізнесу, що на 80 % складається з представниць «слабкої» статі, впевнений, що прекрасна половина людства дозволяє рухатися усім сферам його життя..

Адже більшість творів видатних представників мистецтва присвячені жінці! Усі найвеличніші подвиги здійснювались заради жінки! Навіть причиною війн та наймасштабніших битв також становилася жінка.

А ще наші жінки – найвідоміші політичні діячі, педагоги, науковці.

Не винятком став й спорт! Зараз жінки не поступаються чоловікам у силі, мужності й спритності. А жіночі змагання мають й свою власну окрасу. Адже це жінки.

Довести, що вони не гірше за «сильну» стать, спробовали й дівчата нашого університету.

За ініціативи студентської ради факультету економіки та бізнесу напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня у спортивній залі кафедри фізичного виховання і спорту нашого університету відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений цьому прекрасному весняному святу.

У турнірі взяли участь три збірні команди дівчат університету: «Олімп», «Іскра» та «Фортуна».

На початку турніру із привітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної роботи к.т.н., доцент Олександр Ломейко, голова профспілкового комітету університету к.с-г.н., доцент Микола Андрущенко, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Валерій Газаєв. Вони привітали дівчат з наступаючим святом, подякували їм за активну спортивну діяльність та побажали кожній команді перемоги у турнірі.

Головний суддя змагань Олександр Магула пояснив командам правила турніру, провів жеребкування й також побажав усім перемоги.

Усі команди мали однаковий спортивний потенціал.

У першій грі зійшлися командами «Олімп» та «Іскра». У запеклій боротьбі з трьох партій перемогу отримала команда «Іскра». Особливо знаменною стала друга партія гри. 32:30 на користь «Іскри»! О це так «битва!» Прямо, як на Олімпійських іграх.

Друга гра відбулася між командами «Олімп» та «Фортуна». Сильнішими у двох партіях виявились дівчата з команди «Олімп».
Третя гра була вирішальною. Тому обидві партії були дуже насиченими. У важкому протистоянні у поєдинку з «Фортуною» перемогу отримала команда «Іскра», яка й очолила турнірну таблицю.

За підсумками турніру третіми стали дівчата з команди «Фортуна», другі – «Олімп».

Перемогу святкувала «Іскра».

Кращим гравцем турніру за рішенням головного судді змагань стала представниця команди «Іскра» Олександра Перелига.

Усі учасниці турніру отримали медалі відповідного ґатунку й один великий святковий торт. Адже справжня жіноча дружба дорогого варта.

Команди активно підтримували вболівальники переважно чоловічої статі.

Дякуємо за допомогу в організації турніру профспілковому комітету університету та кафедрі фізичного виховання і спорту.

Вітаємо дівчат зі святом та бажаємо їм подальших перемог!

Олена Васильченко,
заступник декана факультету економіки та бізнесу з ОВР