До початку нового року залишилося два дні. Для здобувачів з інших населених пунктів, для яких з 1 вересня розпочнеться навчальний семестр у Таврійському ДАТУ, актуальним є транспортне питання.

Найдешевший спосіб дістатися Мелітополя залишається електропоїзд. Студенти Університету, які мешкають на Херсонщині, можуть скористатися двома електричками сполученням «Навоолексіївка-Запоріжжя». Вони щодня відправляються з Новоолексіївки о 4:03 та о 15:10. До Мелітополя ці електропоїзди прибувають о 5:48 та о 16:48 відповідно.

Крім того, по п’ятницям та неділям курсують електрички з Генічеська. Відправлення о 12:26.

З обласного центру курсують чотири електрички, які відправляються зі станції Запоріжжя-1 о 4:54; 7:39; 15:50 та 17:44.

Вартість проїзду До Мелітополя по студентському квитку від Новоолексіївки становить 21 грн., від Запоріжжя – 25 грн.

З Нововеселої та Токмаку, нажаль, залізничне сполучення поки що обмежене. Вартість проїзду в автобусі від Токмаку до Мелітополя становить 65 грн.

Редакційно-видавничий відділ