В умовах війни багато хто стикнувся з проблемою, коли документ про раніше здобуту освіту (диплом, атестат, свідоцтво) залишився на окупованій території або загублений.

В цьому випадку одним з можливих рішень є отримання виписки з Реєстру документів про освіту, в якому міститься інформація про документи про освіту, виготовлені з 2000 року: пластикові, а також сучасні – сформовані за допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

Якщо вам, наприклад, потрібна виписка про диплом бакалавра, необхідно перейти за посиланням.

Далі обрати тип документа – Диплом БАКАЛАВРА, вказати серію та номер (якщо Ви випускник ТДАТУ та не знаєте серію та номер свого диплома, зверніться до свого деканату або приймальної комісії ТДАТУ).

В розділі ДАНІ ОСОБИ вкажіть своє прізвище, ім’я та по батькові. Зверніть увагу, що для дипломів ТДАТУ 2022 року по батькові вказувати не треба, а потрібно поставити позначку “Підтверджую, по батькові відсутнє”. Дату народження вказувати не обов’язково.

Підтвердіть, що Ви не робот, за допомогою капчі.

Тепер можна або отримати інформацію з відображенням на екрані (займає кілька секунд) або отримати виписку з Реєстру з підтвердженням накладеним КЕП. В другому випадку потрібно вказати адресу електронної пошти та чекати кілька годин, а інколи і днів.

Нагадуємо, що для зарахування на навчання до закладів вищої освіти в 2022 році не обов’язково мати паперову версію документа про освіту, достатньо знати його серію та номер, які зазначаються при створенні електронного кабінету вступника.

Також детальну інформацію можна отримати тут:

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2