Так повелось із давен, у Мелітопольському інституті механізації сільського господарства (МІМСГ), Таврійський державній агротехнологічній академії (ТДАТА), а тепер вже в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ) збираютися випускникам минулих років, груп і факультетів.

35 років потому, у 1986 році закінчили факультет «Організація технології ремонту і механізації тваринництва» МІМСГ тоді випускники, а тепер вже поважні люди, у переважній більшості дідусі й бабусі, які за фахом отримали спеціальність: інженер-механік з ремонту сільськогосподарської техніки. Зустрічі проводилися 29 травня і 26 червня цього року.

Ректор ТДАТУ професор Володимир Кюрчев 26 червня вийшов до випускників факультету ОТР і МТ. Під час тривалої бесіди, яка відбулась перед головним корпусом Університету, була можливість не лише попитати Володимира Миколайовича, а й згадати минулі роки навчання, загальних друзів і знайомих.

Зустріч випускників 26 червня 2021 р. відбулась під цікавим збігом обставин. Річ в тому, що день в день 35 років потому, у 1986 році, було зроблено фото. Всі чоловіки: проходили військові збори у м. Бахчисарай. З перевіркою стану проходження військових зборів прибули до Бахчисараю, на той час, ректор МІМСГ професор Ігор Сергійович Сірий. Про що свідчить сумісне фото всіх учасників військових зборів і поважної, представницької комісії з МІМСГу.

А ось Сергія Мовчана на світлині немає, сержант-курсант Сергій Мовчан тоді був черговим по роті.

З нагоди 90-річчя рідного навчального закладу, яке буде у наступному 2022 році, всі випускники бажають своїй «альма-матері» плідної праці на ниві навчання, виховання молоді і підготовки кваліфікованих кадрів для України.

Добра традиція «зустріч випускників», у Таврійському ДАТУ залишиться назавжди.

Валентина Безугла, Сергій Мовчан;
випускники 1986 р. факультету ОТР і МТ МІМСГ