Тривають передвиборні зустрічі кандидата на посаду ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Сергія Кюрчева з виборцями.

04 листопада 2021 року згідно з графіком Сергій Кюрчев провів зустріч з науково-педагогічними працівниками та студентами свого рідного механіко-технологічного факультету у дистанційному форматі.

Сергій Володимирович представив свій стратегічний план розвитку університету на найближчі 5 років, в якому висвітлені основні стратегічні пріоритети. Серед них: ефективне адміністрування, діджиталізація освітнього процесу, студентоцентрованість, дуальна освіта, академічна доброчесність, освіта впродовж життя, працевлаштування випускників, інновації в науково-дослідній діяльності, інтернаціоналізація та розвиток студентського самоврядування.

Попередньо ознайомившись з передвиборною програмою кандидата, виборці в ході зустрічі задавали нагальні питання, на які отримали вичерпні відповіді.

Наприкінці зустрічі колектив та студентська спільнота рідного факультету висловили слова підтримки кандидату, наголосили про свою впевненість, що програма розвитку ТДАТУ, яку окреслив Сергій Володимирович буде реалізована та побажали йому успіху.

Оргкомітет з виборів ректора