Викладачі циклової комісії інформаційних технологій ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Олександр Говяденко та Олексій Тодоріко в рамках тижня спеціальності провели майстер-клас з інформаційної грамотності на тему: «Сучасні технології управління процесами терморегуляції». У семінарі взяли участь студенти спеціальностей «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

В рамках майстер-класу було розкрито такі теми:

– Загальні відомості та визначення теорії систем автоматичного керування.
– Класифікація елементів. що входять до складу систем автоматичного керування.
– Опис ПIД регулятора REX C100.
– Дослідження роботи цифрового автомата.

Доповідач Олексій Тодоріко пояснив загальні принципи теорії систем автоматичного керування, їх класифікацію та описав роботу ПІД регулятора.

Олександр Говяденко пояснив та показав роботу приладу для підтримки температури REX C100, основні принципи закону ПІД регулювання та використання приладу у побуті. Даний прилад можна використовувати в повсякденному житті.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»