Редакційно-видавничий відділ підготував черговий, 310-й, номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя університету, що відбувалися протягом жовтня.

Переглянувши номер, можна дізнатися: про зустріч делегації ТДАТУ із надзвичайним і повноважним послом України в республіці Таджикистан Василем Серватюком, хто з науковців Таврійського ДАТУ отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів та хто зі студентів стипендію Дмитра Моторного отримав.

А також, читайте у номері: «Професійний хайп», або як у ТДАТУ День відкритих дверей проходив, у Таврійському ДАТУ відзначили День працівника освіти та хто отримав перемогу у турнірі з міні-футболу пам’яті Олександра Браташа.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за всі роки її існування та в музеї університету. Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ.

Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»