В умовах оголошеного карантину науково-педагогічні працівники та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного працюють онлайн, використовуючи сучасні форми дистанційного навчання. Серед них: платформа Moodle, програма відеоконференцій Zoom, меседжери Viber, WatsApp, Telegram, Skype, соціальні мережі Instagram, Facebook тощо.

Куратори всіх кафедр знаходяться на постійному зв’язку зі своїми академічними групами, допомагаючи вирішувати організаційні питання, що виникають в процесі дистанційного навчання.
29 квітня, була проведена кураторська година у 12 МБ АІ групі з використанням платформи ZOOM (куратор професор Анатолій Панченко). Участь у кураторській годині взяв заступник декана механіко-технологічного факультету доцент В’ячеслав Мітін. Він ознайомив студентів з особливостями дистанційного навчання та складання літньої екзаменаційної сесії.

Були розглянуті питання:
– апробація технічних можливостей програми ZOOM;
– аналіз роботи студентів на навчально-інформаційному порталі університету;
– підготовка до ПМК 2.
– профілактика зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, дотримання студентами санітарно-гігієнічних норм і карантинних заходів.

Відбулись кураторські години і у 21 АІ групі (куратор старший викладач кафедри МСТТ Ірина Мілаєва), 22 АІ групи з куратором Олегом Болтянським. Головна тема кураторської години у системі Zoom – оцінювання студентів на карантині, дата закінчення ПМК 2 та початку сесії. Куратори наголосили, щоб усі звернули увагу на свої борги та поцікавились стосовно про проблем, що виникають на дистанційному навчанні.

Були проведені кураторськи години і у 12 САІ групі (куратор — доцент кафедри ТСТТ Борис Болтянський), у 21 СГМ групі (куратор старший викладач кафедри “Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М Найдиша”, Андрій Чаплинський) та у 11ГМ групі (куратор доцент кафедри“Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М Найдиша”, Юлія Холодняк) та у ряді інших груп. Тема всіх кураторських годин стосувалась дистанційного процесу навчання.

за матеріалами сайтів кафедр ТДАТУ