В рамках проєкту “Економічна підтримка України” запущено процес пілотування інструментарію для Центрів розвитку кар’єри (ЦРК). У процесі пілотування наразі беруть участь більше 140 закладів професійно-технічної освіти та 15 університетів. Серед учасників пілотування і керівник Центру Кар’єри та працевлаштування ТДАТУ Наталія Ругно.

Інструментарій представляє собою сукупність документів – посібників, зразків, шаблонів, які містять рекомендації щодо ефективної діяльності Центрів розвитку кар’єри і які можуть використовуватися на різних стадіях розвитку Центрів – від створення до запуску і розвитку/розширення активностей ЦРК.

Після завершення пілотування, яке триватиме до літа 2023 року, інструментарій буде фіналізовано та поширено серед закладів вищої та професійно-технічної освіти. Внесок активних учасників пілотування може бути відмічено окремо у фінальній версії інструментарію. Також активні учасники пілотування отримають після фіналізації інструментарію “тверду” копію такого інструментарію (у спеціальній зручній валізці із роздрукованими та структурованими матеріалами).

Процес пілотування інструментарію включає:

• Онлайн-тренінги.

Планується проведення серії онлайн-тренінгів “Прокачаємо “м’які” та “мета” навички” для працівників ЦРК та закладів освіти, які планують створити/запустити ЦРК або розвинути відповідну діяльність у закладі. Деталі щодо тем тренінгів можна знайти у додатку (Інформація про тренінги). Формат тренінгу – онлайн, тривалість – до 3 годин, попередньо запланований час – з 16:00 до 19:00, точні дати будуть повідомлені зареєстрованим учасникам пілотування пізніше. Найближчі тренінги, які відбудуться у лютому, – “Критичне мислення” та “Планування та способи роботи”.

• Регулярний збір зворотного зв’язку щодо пілотного інструментарію.
• Менторська підтримка із застосування пілотного інструментарію.