Всі ми розуміємо, що студентська пора – це не тільки пари та щоденні заняття в університеті. Це ж до всього, веселі тусовки, конкурси та багато-багато іншого. Але ж, хто сказав, що різного роду ігри – це не весело проведений час?

Багато хто зі студентів, знають  таку відому гру – « Мафія». Це психологічна, рольова гра з детективним сюжетом, яка об’єднує коло себе великі компанії друзів.  Вона є дуже популярною, в неї часто грають.

Студентське профбюро ТДАТУ вирішило урізноманітнити дозвілля студентів та запросила всіх бажаючих пограти в « Мафію».  9 листопада, всі охочі зібралися та весело провели час в дружній компанію за захоплюючою грою з чаєм та печивом.

Час був проведений з користю та недарма, всім учасникам сподобалося грати. Велику роль у проведенні гри відігравала ведуча – Поліна Телюк, яка впоралася зі своїм завданням на відмінно.

Дякуємо всім, хто приєднався. Раді будемо бачити наступного разу.

Голова студентського профбюро ТДАТУ

Бончужна Єлизавета