vertehel-e1525331014670-225x300Від імені всього колективу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного висловлюємо глибоке співчуття з приводу смерті старшого викладача кафедри маркетингу Вертегела Сергія Яковича.

Сергій Якович почав працювати у Мелітопольському інституті механізації сільського господарства на посаді начальника відділу психологічної служби у 1990 році. З 2002 року працював на посаді старшого викладача кафедри менеджменту і маркетингу, згодом був начальником лабораторії соціологічних досліджень. З 2013 року Сергій Якович працював старшим викладачем кафедри маркетингу.

Сфера його наукових інтересів варіювалася від маркетингу продукції сільського господарства і АПК до психології маркетингу.

Сергій Якович присвятив науково-педагогічній діяльності в університеті 26 років свого життя.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким з приводу втрати близької людини!

Світла пам’ять Сергію Яковичу!

Ректорат, прес-служба ТДАТУ