На початку квітня кращі команди КВН з усіх аграрних вищих навчальних закладів України зібралися в Уманському національному університеті садівництва, аби в запеклій боротьбі позмагатися за квиток до фіналу.

Таврійський державний агротехнологічний університет представляла команда КВН «УТ-1» (капітан команди Пилипенко Владислав, керівник клубу КВН ТДАТУ Васильченко Олена Олегівна).

Гра складалася з 4 конкурсів:

• Привітання «Квиток у перший ряд»;
  • Фоторозминка;
  • Імпровізаційний конкурс на тему «Від лану до столу», завдання для якого команди отримали напередодні ввечері;
  • Домашнє завдання на тему «Браво».

Боротьба проходила у два етапи. У першій грі взяли участь команди:

«Тилигул» – Петрівський державний аграрний технікум;

« СМТ» – Полтавська державна аграрна академія;

«Агранавти» – Миколаївський національний аграрний університет;

«НОКДАУН» – Львівський національний аграрний університет.

У цій грі перемогу здобула команда «Агранавти», яка представляла Миколаївський національний аграрний університет.

У другій грі взяли участь команди:

«УТ-1» – Таврійський державний агротехнологічний університет;

«Made in UNUS» – Уманський національний університет садівництва;

«Бюджета нет» – Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії;

«Панди Нью-Йорка» – Сумський національний аграрний університет.

У другій грі перемогу здобула команда «УТ-1», яка представляла Таврійський державний агротехнологічний університет!

Команди-переможці були нагороджені грошовими преміями від Аграрної Партії України.

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо здобути перемогу у фіналі Аграрної ліги КВН, бо ви того варті!

Олеся Каританова, прес-служба ТДАТУ