29 жовтня відбувся Всеукраїнський Digital інтелектуальний студентський батл за темою «Велесова Ніч VS Halloween: руйнуємо стереотипи про свята».

Усього батл зібрав понад 60 учасників, що представляли 12 університетів. До зустрічі приєдналася VIP-гост’я ,українська письменниця, Дара Корній.

Організатори – Харківське обласне відділення УБА, Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв, Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка. Модератором заходу від ТДАТУ виступила Світлана Голодва, завідувачка відділом наукової бібліотеки.

Зустріч відбулась за підтримки бібліотек ЗВО України та партнерів – корпорація «Ранок».

Учасники батлу мали відповісти на ряд питань: про Хеловін, Велесову ніч та українських міфічних істот, а також показати свої знання щодо творчості Дари Корній, творчість якої представлена у фондах наукової бібліотеки ТДАТУ. У заході взяли участь представники всіх факультетів ТДАТУ: Світлана Ускова – 21 АІ – Механіко-технологічний факультет, капітан команди; Єгор Драголов – 21ГМ – Механіко-технологічний факультет; Софія Радіонова 21 ХТ – Факультет агротехнологій та екології; Євген Назаров – 21 СКН – Факультет енергетики і комп’ютерних технологій; Микола Кісельов – 11 ПУ – Факультет економіки та бізнесу.

Команда Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного одержала 2 місце серед команд від ЗВО України. Світлана Ускова, заступник голови студентської ради з наукової роботи, голова наукової асоціацї студентів та аспірантів «Інтелект», член ради молодих вчених – одержала 2 місце серед усіх учасників. Усі гравці отримають сертифікати, а переможці призи – сучасні українські книги.

Вітаємо наших переможців!

Студрада ТДАТУ