Акція «Сімейний кошик» проходить з 16 по 27 червня в місті Мелітополь та Мелітопольському районі. Акція полягає в тому, щоб допомогти нужденним сім’ям продуктовими наборами.

Волонтерська команда Таврійського ДАТУ взяли під свою опіку 7 сімей, що опинились в важкій життєвій ситуації. У кожної з сімей своя нелегка історія, тому важливо підтримати їх і забезпечити необхідними продуктами.

Кожен небайдужий може взяти участь в акції «Сімейний кошик», для цього пропонуємо зробити наступне:

• збирати продуктові пакунки разом з нами;
• допомогти довести продукти до місця призначення;
• розповісти про цю акцію своїм друзям та розмістити в соціальних мережах анонс.

За детальною інформацією звертайтесь до координаторок Української Волонтерської Служби – Ілони (+380689943041) та Ірини (+380987665940).

Долучіться до акції і допоможіть діткам зростати здоровими!

Студентське профбюро ТДАТУ