Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує абітурієнтам здобути вищу освіту за спеціальністю 181 «Харчові технології».

«Харчові технології» – це сучасна спеціальність, яка передбачає підготовку фахівців у галузі впровадження інноваційних технологій і випуску на їх основі харчових продуктів з новими споживчими та функціональними властивостями. Під час професійної діяльності фахівець з харчових технологій здатний до вирішення типових спеціалізованих завдань та практичних проблем у галузі сільського та харчового господарства, виробництва харчової продукції, що передбачає застосування теоретичних знань щодо технологій та способів виробництва.

Випускники, які здобули спеціальність 181 «Харчові технології», можуть працювати на посадах:

– технолога на підприємствах харчової промисловості;
– техніка-проектанта;
– інженера з якості стандартизації;
– техніка – лаборанта;
– майстра виробничих дільниць(підрозділів) у харчовій промисловості;
– начальника відділу стандартизації;
– начальника виробництва;
– майстра виробничого навчання;
– завідувача виробничого лабораторією;
– фахівця зі зберігання та переробітки сільськогосподарської продукції;
– заготівельника сільськогосподарської продукції;
– викладача закладу вищої освіти I-IV рівнів акредитації та наукового співробітника.

Чому треба обирати спеціальність «Харчові технології», розповідають наші студенти.

Якщо ви обрали для себе цю спеціальність, необхідно здати ЗНО з наступних предметів:

Редакційно-видавничий відділ