20 грудня студентська рада ТДАТУ зібралась у конференц-залі, аби підбити підсумки роботи за перше півріччя. Зі вступним словом до активістів звернувся голова студентської ради Микита Семенов. Після чого пролунала ода Таврійського ТДАТУ.

Про результати роботи звітували:

Данило Мальцев – заступник голови з організаційних питань, голова організаційного сектору;
Світлана Ускова – заступник голови з наукової роботи та голова наукового сектору;
Олександр Бохан – заступник голови з навчальної роботи та голова навчального сектору;
Микита Андреєв – голова Козачого куреня;
Вікторія Бубнова – голова соціального сектору;
Дмитро Ребрик – голова ДНД;
Софія Радіонова – голова культурно-масового сектору;
Анастасія Фруслова – голова профорієнтаційного сектору;
Іван Мовлик – голова спортивного сектору.

Всі голови представили статистику кількості заходів та учасників. Слід відмітити, що заходів стало значно більше, а якість їх проведення кращою. З кожним місяцем вдається залучати все більше активістів, завдяки злагодженій та структурованій роботі секторів.

Далі за планом конференції зі звітом виступили:

Єгор Драголов – заступник голови з Міжнародних питань та інформаційного забезпечення;
Іван Кривонос – голова студентського «Web-центру»;
Єлизавета Семенюк – голова інформаційного сектору.

Команда інформаційної підтримки похизувалася приведенням до ладу соціальних мереж, через що маємо приріст підписників та збільшення коефіцієнту залученості глядачів.

Наступним звітував Денис Красько – заступник голови з роботи з коледжами. Він розказав про те, як вдалося налагодити зв’язок в головами студентського самоврядування коледжів, які спільні заходи відбулися і поділився планами на майбутнє.

Владислава Шмалій – перший заступник голови студради, підсумувала усе вищесказане та оголосила церемонію нагородження. Грамотами за розвиток політики міста Мелітополь, активну життєву позицію, а також за вагомий внесок у життя студентської ради університету за І семестр 2021-2022 навчального року були нагороджені найактивніші учасники студентської ради. Кожен сектор був заслужено нагороджений за професійний підхід до виконання завдань та вміння працювати в колективі, а також за вагомий внесок у життя студентської ради університету за І семестр 2021-2022 навчального року.

Конференція завершилася словами щирої вдячності та вітаннями з наступаючими святами від голови студради ТДАТУ.

Дякуємо активістам за кропітку роботу та самовідданість. Бажаємо легкої сесії та гарного відпочинку на канікулах.

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ