6-7 квітня 2017 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожного університету проходив Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих закладів освіти зі спеціальності “Економіка підприємства”. Наші студенти знов були  найкращі!

Перше місце в конкурсі дипломних робіт за ОКР “бакалавр” виборола Ганжа Олена (керівник дипломної роботи – доктор економічних наук, професор Яворська Тетяна Іванівна).

Зибіна Дар’я була кращою серед бакалаврів у номінації “За застосування економіко-математичних методів” (керівник дипломної роботи – доктор економічних наук, професор Яворська Тетяна Іванівна).

Швігл Євгенія отримала першість серед бакалаврів у номінації “За практичну значимість роботи” (керівник дипломної роботи – доктор економічних наук, професор Яворська Тетяна Іванівна).

Дипломна робота магістра Єргунової Ірини названа кращою в номінації “За оригінальність запропонованих заходів” (керівник дипломної роботи – кандидат економічних наук, доцент Власюк Юлія Олександрівна).

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності пишається здобутками своїх студентів та бажає їм та їх керівникам нових творчих успіхів!

20170411_121036