22 лютого 2019 року за запрошенням кафедри вищої математики і фізики, у рамках профорієнтаційної роботи, учні 10 –11-х класів КЗ «Оріхівська гімназія №1 «Сузір’я» завітали до Таврійського державного агротехнологічного університету.

Майбутніх абітурієнтів привітав ректору ТДАТУ д.т.н., професор В.М. Кюрчев, декан факультету інженерії та комп’ютерних технологій к.т.н., доцент О.О. Вершков, завідувач кафедри вищої математики і фізики доктор педагогічних наук, професор Н.Л. Сосницька.

Методист відділу профорієнтації та довузівської підготовки ТДАТУ О. П. Спірінцева презентувала інформацію про умови навчання студентів, можливості їх творчого і спортивного розвитку, можливості для студентів пройти практику за кордоном. Наприкінці офіційної частини виконуюча обов’язки директора гімназії Н.С. Кудіна подякувала керівництву ТДАТУ за плідну роботу із розбудови української освіти на сучасних засадах, а ректор, у свою чергу, подякував колегам-освітянам за зацікавленість нашим університетом, з лав якого вийшло багато відомих керівників сільськогосподарських підприємств, керівників підрозділів науково-дослідних інститутів, міністерств та відомств. Багато випускників не тільки посідають високе службове становище, але й беруть активну участь у суспільному житті нашої країни.

Гості завітали до лабораторій, навчальних аудиторій та комп’ютерних класів  кафедр технічної механіки,  вищої математики і фізики. Завідувачі кафедри мехатронних систем та транспортних технологій д.т.н., професор А.І. Панченко та  кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика  д.т.н. К. О. Самойчук провели екскурсію лабораторіями 8-го корпусу ТДАТУ. Колектив кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика вже традиційно пригостив наших гостей щойно спеченими пончиками.

Після екскурсії учнів запросили на обід до університетської  їдальні. Ніхто із запрошених гостей не залишився байдужим після такої насиченої екскурсії.

Колектив кафедри вищої математики і фізики висловлює вдячність за підтримку в організації профорієнтаційного заходу ректору ТДАТУ В.М. Кюрчеву, декану факультету інженерії та комп’ютерних технологій О.О. Вершкову, директору та вчителям КЗ «Оріхівська гімназія №1 «Сузір’я».

За матеріалами: кафедри вищої математики і фізики