IMG_014626 лютого відбулось чергове засідання вченої ради університету. Порядок денний складався з шести питань:

• Обрання за конкурсом на посаду директора ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»;
  • Обрання за конкурсом на посаду:
  • професора кафедри технічного сервісу та систем в АПК;
  • професора кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи;
  • Про затвердження фінансового звіту за 2018 рік та кошторису видатків на 2019 рік;
  • Про результати зимової екзаменаційної сесії студентів денної та заочної форм навчання  та завдання  та завдання щодо поліпшення якості освіти;
  • Про стан виконання рішень вченої ради університету у 2018 році;
  • Різне.

Перед початком засідання вченої ради ректор університету д.т.н., професор В.М. Кюрчев вручив дипломи доцентів викладачам ТДАТУ: Вірі Тарасенко, Валентині Жуковій, Надії Поляничкі та Івану Демченко. Привітав Володимир Миколайович і першого студента, який отримав стипендію ім. Дмитра Моторного. Ним став студент 4-го курсу Олександр Тисленко. Олександр був обраний невипадково, адже він навчається на відмінно, бере активну участь у студентських конференція та у суспільному житті факультету.

Ректор ТДАТУ вручив грамоту учениці 9-го класу НВК-16 Поліні Прокопеня, яка перемогла у ІІ (обласном) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, керівником якої була Почерніна Н.В., к.е.н., доц. ТДАТУ. Привітали на засіданні вченої ради і команду з гирьового спорту, яка посіла четверте місце на Чемпіонаті України та студентку Ольгу Москаленко за здобуте третє місце.

В ході засідання вченої ради відбулось голосування за призначення на посаду директора ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ». На це місце був один претендент, – Галина Шишкіна, яка останні 17 років очолювала цей коледж. За результатами голосування кандидатура Г.В. Шишкіної була підтримана вченою радою ТДАТУ.

За результатами голосування на посаду професорів кафедр обрано докторів наук Дмитра Павловича Журавля, кафедра технічного сервісу та систем в АПК та Марину Єгорівну Сердюк, кафедра .харчових технологій та готельно-ресторанної справи

Затвердили члени вченої ради університету фінансовий звіт за 2018 рік та кошторис доходів та видатків на 2019 рік. Про результати зимової сесії студентів денної та заочної форми навчання доповів проректор з НПР О.П. Ломейко.

Перший проректор О.Г. Скляр доповів про стан виконання рішень вченої ради університету у 2018 році.

Також на засіданні вченої ради підтримали перейменування кафедр «Економіка», тепер вона має назву «Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму».

З усіх питань було ухвалено рішення, спрямовані на вдосконалення освітнього та наукового процесів в університеті.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»