Однією з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу на факультеті енергетики і комп’ютерних технологій є екскурсії. Щорічно викладачами факультету організовуються поїздки на генеруючі, розподільні підприємства енергосистеми України, на переробні підприємства з сучасними технологіями виробництва.

Важко переоцінити значущість таких поїздок для формування професійних компетенцій та любові студента до майбутньої професії, почуття гордості та причетності до загальної великої справи.

Так, 8 жовтня 2019 року, окрім пречудової погоди, куратор 11-ЕЕ групи, доцент кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора

В.В. Овчарова» Нестерчук Д.М. та куратор 11-СЕЕ групи, доцент кафедри «Електротехнології і теплові процеси» Гулевський В.Б. подарували студентам екскурсію на ДніпроГЕС у м. Запоріжжя.

Метою поїздки стало знайомство студентів з потужним енергетичним підприємством України. Дніпровська гідроелектростанція, або Дніпрогес – легендарна гігантська гребля, яка знаходиться в самому серці міста

Запоріжжя. Вид на Дніпрогес викликав у нас неабияке захоплення: довжина споруди 1300 метрів, висота – 60. Сьогодні Дніпровська гідроелектростанція – це центр міського пейзажу, історико-архітектурний пам’ятник і приваблива для зору споруда на фоні легендарного острову Хортиця.

Приємною несподіванкою став той факт, що на початку екскурсії делегацію викладачів та студентів особисто привітав директор підприємства Кучер Віктор Григорович, який запросив студентів факультету на проходження виробничої практики, а також висловив щирі побажання на подальше співробітництво. Екскурсію проводили заступник директора станції Оніпко Л.В. та фахівець Струк В.С., які надали цікаву інформацію про історію розбудови та

сьогодення ДніпроГЕС, яка не залишила байдужими жодного з нас.

Студент 11-ЕЕ групи Макенов Павло та

студент 11-СЕЕ групи Удовіченко Костянтин