DSC_0113За ініціативою професорсько-викладацького складу ТДАТУ засідання Науково-методичної ради університету відбулося на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Наших викладачів було запрошено до «Майстер-студії з науково-педагогічної етики», яку проводили провідні фахівці МДПУ.

Зі вступним словом до представників провідних університетів міста звернулися перший проректор МГПУ ім. Б. Хмельницького І.А. Мальцева і проректор з науково-педагогічної роботи ТДАТУ О.П. Ломейко, які висловили свою ідею щодо побудови сумісного освітнього середовища між двома провідними вишами міста Мелітополь.

В ході зустрічі про питання академічної доброчесності доповіла проректор з наукової роботи Л.Ю. Москальова. Професор М.В. Елькін поділився досвідом щодо педагогічної майстерності у вищій школі, а доцент В.М. Пачева висвітила деякі аспекти етики педагогічних комунікацій і культури мови. Цікаві питання щодо саморегуляції, як критерію особистісно-професійного іміджу сучасного викладача вищої школи розкрила доцент С.В. Шевченко, а про морально-етичні засади у роботі викладача закладу вищої освіти було доповіла С.С.Ізбаш.

Члени Науково-методичної ради ТДАТУ прийняли активну участь в обговоренні найважливіших питань щодо педагогічної майстерності та науково-педагогічної етики сучасного викладача вищої школи, а також поділилися власним досвідом з цих напрямків роботи. Крім того, учасники майстер-студії заповнили анкети, питання якої визначають основні категорії педагогічної етики. За результатами цієї анкети будуть заплановані наступні теми семінарів і майстер-класів з педагогічної майстерності.

Підводячи підсумки учасники заходу поділилися своїми позитивними враженнями від зустрічі та висловили бажання продовжити спільну працю професорського-викладацького складу ТДАТУ та МДПУ з питань підвищення педагогічного професіоналізму викладача.

Проректор з НПР, голова науково-методичної ради ТДАТУ

Ломейко О.П.