22-23 квітня 2021 року на факультеті економіки та бізнесу ТДАТУ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Фінансове забезпечення інноваційного розвитку бізнес-середовища в світоінтеграційному просторі» за допомогою відеоконференції через сервіс Zoom.

В конференції, яка була організована кафедрою фінансів, банківської справи та страхування, взяли участь більше 60 учасників, серед яких наукові співробітники, викладачі, докторанти, аспіранти, представники громадських організацій, підприємств та установ, здобувачі вищої освіти і молоді вчені.

Співорганізаторами конференції виступили: Західноукраїнський національний університет (Україна), Херсонський державний аграрний університет (Україна), Запорізький національний університет (Україна), Вінницький національний аграрний університет (Україна), Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (Україна), Національний університет харчових технологій (Україна), Національний університет «Запорізька політехніка» (Україна), ПВНЗ «Європейський університет» (Україна), Державна вища професійна школа в Коніні (State University of Applied Sciences in Konin) (Польща).

З вітальним словом виступили професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування ТДАТУ Наталя Трусова, декан факультету економіки та бізнесу ТДАТУ Ганна Ортіна, декан економічного факультету Запорізького національного університету Алла Череп, професор кафедри фінансів, обліку та логістики Державної вищої професійної школи в Коніні (Республіка Польща) Тетяна Чернявська, завідувач кафедри економіки та фінансів Херсонського державного аграрно-економічного університету Наталія Танклевська.

Наукова тематика конференції охопила найактуальніші питання забезпечення інноваційного розвитку бізнес-середовища в умовах глобалізації та викликів світових тенденцій:

1. Проблеми функціонування та фінансового забезпечення бізнес-середовища в умовах інноваційного розвитку.
2. Потенціал фінансового ринку у забезпеченні інвестиціями бізнес-середовища.
3. Роль страхування у забезпеченні інвестиційної привабливості бізнес-середовища.
4. Формування регіональної політики в контексті стимулювання інноваційного розвитку бізнес-середовища.
5. Фінансово-кредитний механізм зовнішньоекономічної діяльності бізнес-середовища.

Викладацький склад кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вдячний усім учасникам науково-практичної конференції. Практика та досвід таких заходів дозволяє створити фундаментальні зародки подальшої наукової та дослідницької співпраці!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування