У Таврійському державному агротехнологічному університеті вивчення іноземних мов розглядається як одне із пріоритетних завдань. З цього навчального року введено нові програми з іноземних мов, приділяється увага вивченню закордонного досвіду і впровадженню європейських методик викладання, викладачі і студенти все більше цікавляться міжнародними екзаменами з іноземних мов.

Враховуючи цей інтерес, 22 березня 2017 р. у ТДАТУ було проведено два семінари за темою «Стратегії підготовки до міжнародних екзаменів з англійської мови». Презентаторами стали акредитовані екзаменатори  Cambridge Assessment Center, представники центру іноземних мов «Поліглот» (м.Запоріжжя) Горобенко Ю.І. та Козуб О.Ю.

У Запорізькій області «Поліглот» є єдиним офіційним сертифікованим центром із підготовки і проведення міжнародних екзаменів  Cambridge English exams, а саме екзаменів YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE, TKT, BEC.

Маючи безпосередній досвід прийому міжнародних екзаменів, презентатори розповіли про різні види міжнародних екзаменів з англійської мови і специфіку Cambridge English exams. Директор центру «Поліглот» Оксана Козуб акцентувала увагу на можливостях, які відкриваються завдяки отриманим сертифікатам: стажування закордоном, проходження практик в країнах Євросоюзу, вагомі переваги при працевлаштуванні, перспективи кар’єрного зростання, участі у міжнародних програмах та грантах, а також можливості спілкуватися англійською подорожуючи по світу, відкриваючи для себе нові країни і знайомлячись із  цікавими особистостями. Перевагою міжнародних сертифікатів Кембриджського університету є необмежений термін дії та широке коло організацій, які їх визнають, у всьому світі. Юлія Горбенко окремо зупинилися на структурі екзаменів для різних рівнів і форматі їх проведення (Cambridge English: Key (КЕТ), Cambridge English: Preliminary (PET), Cambridge English: First (FCE), Cambridge English: Advanced (CAE)) . Вона також розповіла про основні стратегії підготовки до складання міжнародних екзаменів.

У семінарі взяли участь викладачі та студенти ТДАТУ, зацікавлені у складанні міжнародних екзаменів у майбутньому. По закінченню семінарів їх учасники не хотіли відпускати гостей, продовжували ставити їм питання і дякували за корисні поради та інформацію.

Кандидат філологічних наук,

доцент кафедри іноземних мов Полікарпова Ю.О.