Згідно з планом-графіком проведення профорієнтаційних заходів спільно з районними та міськими центрами зайнятості Таврійський державний агротехнологічний університет взяв активну участь в акції «Випускник 2017 року», що проходив 22 березня 2016 року у «Будинку творчості» м. Гуляйполе.

У заході взяли участь: заступник директора Гуляйпільського районного центру зайнятості Рябцева Олеся Анатоліївна, Оріхівський коледж ТДАТУ, Запорізький гідроенергетичний коледж, Бердянський машинобудівний коледж, Чубарівський професійний аграрний ліцей, Запорізька державна інженерна академія, Бердянський державний педагогічний університет. Таврійський державний агротехнологічний університет представили: начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Кушнарьова Тетяна Томашівна, методист відділу ПДП Спірінцева Олена Петрівна, студентка енергетичного факультету Ващенко Світлана.

Цей захід був ювілейним, тому для участі були запрошені не тільки випускники навчальних закладів, а й учні 9-10 класів. Начальник відділу ПДП Кушнарьова Т.Т. докладно розповіла про наш університет, виховну роботу, особливості навчання, закордонні практики, військову підготовку, перспективи працевлаштування. Усі бажаючі отримали друковану рекламно-інформаційну продукцію (буклети про університет та спеціальності, програми закордонних практик тощо). Присутніх школярів дуже вразив виступ студентки нашого університету Ващенко Світлани. У своєму емоційному звернені до учнівської молоді вона показала, що студентське життя крокує в ногу з сучасними вимогами до навчання і дає можливість розширення свого світогляду, отримуючи освіту в Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Спірінцева О.П.

методист відділу ПДП