Згідно з наказом Міністерства освіти i науки України від 12.10.2021 р. № 1096, оголошено проведення Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство».

Конкурс проводиться за напрямками: агрономія, технологія виробництва i перероблення продукції тваринництва, агроiнженерiя.

Спiворганiзаторами Конкурсу є закордонні заклади вищої освіти: Опольський університет (Республіка Польща), Університет Чарльза Дарвiна (Австралія), Університет Баня-Луки (Боснiя i Герцеговина), Індійський інститут технологій (Індія), Костанайський інженерно-економічний університет імені М. Дулатова, Торайгиров університет (Республіка Казахстан), Батумський навчальний університет навігації (Грузія), Ташкентський державний аграрний університет (Республіка Узбекистан), Державний аграрний університет Молдови (Республіка Молдова).

Конкурс проводиться у два етапи: перший (у закладах вищої освіти) – жовтень 2021 року-березень 2022 року; другий (на базі МНАУ) – квітень-червень 2022 року.

Термін подання робіт на ІІ-й етап Конкурсу – до 1 квітня 2022 р.

Підведення підсумків Конкурсу відбудеться під час науково-практичних онлайн-конференцiй за окремими напрямками з 6 по 10 червня 2022 р.

У Конкурсі може бути представлено до п’яти наукових робіт за кожним напрямком від одного ЗВО. Конкурсні роботи необхідно зареєструвати на сайті Миколаївського національного аграрного університету у відповідно до розділів певного напрямку.

Редакційно-видавничий відділ