12 квітня на енергетичному факультеті за ініціативою куратора доц. Нестерчук Д.М. та за підтримки співробітників наукової бібліотеки університету відбулась тематична кураторська година  “50 винаходів, які Україна подарувала світу”.

Завідувач відділу обслуговування користувачів бібліотеки Голодова С.О. в дуже цікавій бесіді-диспуті познайомила студентів із видатними українськими вченими та їх винаходами.

Студенти нашої групи ставили велику кількість питань гості, так як інформація про деякі винаходи була широко відома, але імена вчених, які їх відкрили, для багатьох присутніх були невідомими та стали несподіванкою.

Ми пишаємося нашою країною та сподіваємось, що після закінчення нашого університету будемо найкращими в енергетичній галузі!

Заст. старости 23 СЕН групи Халіман Л.Г.