Редакційно-видавничий відділ підготував черговий, 301-й, номер університетської газети «Агро Таврія». На цей раз він присвячений важливій інформації про Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, яка буде корисна абітурієнтам.

На шпальтах видання можна дізнатися яким видався 2020 рік для нашого закладу вищої освіти. Яку сходинку посідає ТДАТУ у сучасних рейтингах та чому потрібно обирати саме наш університет.

А також, читайте у номері: стипендіати Верховної ради та Президента України про рідний ТДАТУ, про блискучі перемоги спортсменів університету, все про Всеукраїнські олімпіади ТДАТУ, календар вступної кампанії та конкурсні предмети.

Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ. Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»