Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.05.2018 року № 627-л «Про проведення акредитаційної експертизи», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 23 травня 2018 року на енергетичному факультеті розпочала роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України з акредитації освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за першим (бакалаврським) рівнем у складі:

голова експертної комісії: Червінський Леонід Степанович – професор кафедри електропривода та  електротехнологій ім. професора С. П. Бондаренка Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор технічних наук, професор, голова комісії

член експертної комісії: Яковлєв Валерій Федорович – завідувач кафедри електротехнічних систем Сумського національного аграрного університету, кандидат технічних наук, професор

Згідно з графіком 23 -24 травня 2018 року були проведені  контрольні вимірювання знань комплексних контрольних робіт акредитаційної експертизи студентами за освітньо-професійною програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з дисциплін:

• Вища математика
  • Фізика
  • Гідравліка
  • Електротехнології
  • Основи електроприводу
  • Теоретичні основи автоматики

які проводили голова комісії д.т.н., професор Червінський Л. С. та член комісії к.т.н., професор Яковлєв В. Ф.  та викладачі з цих дисциплін.

Комісією оглянуто матеріально-технічне, кадрове та інформаційне забезпечення освітнього процесу, перевірено установчі документи. Експерти ознайомилися з науково-дослідною та виховною роботою, переглянули матеріали атестаційних заходів та працевлаштування випускників.

Експертною комісією встановлено, що освітньо-професійна програма «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» повністю забезпечена документацією, передбаченою стандартами освіти: навчальними та робочими навчальними планами, робочими програмами навчальних дисциплін, Програмою розвитку та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності у Таврійському державному агротехнологічному університеті.